Hallituksen esittely

   Phenomenan hallitus

SUVINKUVA_Fotor

Suvi Kanerva
Puheenjohtaja
suvi.e.kanerva@helsinki.fi

 

Janina Kuva_Fotor

Janina Vikman
Varapuheenjohtaja
janina.vikman@helsinki.fi

 

Sofia_Fotor

Sofia Papatheocharous
Taloudenhoitaja, Kansainvälisyysvastaava
sofia.papatheocharous@helsinki.fi

 

Taipalus_Fotor

Hanna Taipalus
Sihteeri
hanna.taipalus@helsinki.fi

 

Jullen kuva_Fotor

Julia Rantakari
Viestintävastaava, Työelämä- ja alumnivastaava
julia.rantakari@helsinki.fi

 

Roosa_Fotor

Roosa Supinen
SoMe-vastaava, Edunvalvonta
roosa.supinen@helsinki.fi

 

Konsta_Fotor

Konstamikko Korhonen
Edunvalvontavastaava
konskorh@gmail.com

 

IMG_4207_Fotor

Henni Autio
Tuutori- ja fuksivastaava, Ympäristövastaava
henni.autio@helsinki.fi

 

Marjutinkuva_Fotor

Marjut Lindholm
Tila- ja haalarimerkkivastaava
(Toimihenkilö)
marjut.lindholm@helsinki.fi

 

Tämä kuva! Janika_Fotor

Janika Pursiainen
Tapahtumavastaava
janika.pursiainen@helsinki.fi

 

Mirkun kuva_Fotor

Mirkku Kekäläinen
Tapahtumavastaava
(Varajäsen)
mirjam.kekalainen@helsinki.fi

 

Hanna_Fotor

Hanna Malmivaara
Tapahtumat
hanna.malmivaara@helsinki.fi

 

IMG_4225_Fotor

Sanni Tuominen
Tapahtumat, Järjestöyhteistyövastaava
sanni.tuominen@helsinki.fi

 

Lotan kuva_Fotor

Lotta Pullinen
Tapahtumat
(Toimihenkilö)
lotta.pullinen@helsinki.fi

 

IMG_4233_Fotor

Minja Mäkinen
Yhdenvertaisuusvastaava, Tapahtumat
(Varajäsen)
minja.mäkinen@helsinki.fi

 

Émilie_Fotor

Émilie Mattern
Kansainvälisyysvastaava, Edunvalvonta
emilie.mattern@helsinki.fi

 

Tämä Hennalle_Fotor

Henna Karppinen
Järjestöyhteys- ja SOOL-vastaava
henna.karppinen@helsinki.fi

 

TÄmäkuvakiitos_Fotor

Julia Moghadampour
Liikuntavastaava, Edunvalvonta
(Toimihenkilö)
julia.moghadampour@helsinki.fi

 

Emma_Fotor-2

Emma Karjalainen
Hyvinvointivastaava
(Toimihenkilö)
emma.karjalainen@helsinki.fi

 

Mainokset