Hallituksen esittely

Phenomenan hallitus
Suvi Kanerva
Puheenjohtaja
suvi.e.kanerva@helsinki.fi

Janina Vikman
Varapuheenjohtaja
janina.vikman@helsinki.fi

Sofia Papatheocharous
Taloudenhoitaja, Kansainvälisyysvastaava
sofia.papatheocharous@helsinki.fi

Hanna Taipalus
Sihteeri
hanna.taipalus@helsinki.fi

Julia Rantakari
Viestintävastaava, Työelämä- ja alumnivastaava
julia.rantakari@helsinki.fi

Roosa Supinen
SoMe-vastaava, Edunvalvonta
roosa.supinen@helsinki.fi

Konstamikko Korhonen
Edunvalvontavastaava
konskorh@gmail.com

Henni Autio
Tuutori- ja fuksivastaava, Ympäristövastaava
henni.autio@helsinki.fi

Marjut Lindholm
Tila- ja haalarimerkkivastaava
(Toimihenkilö)
marjut.lindholm@helsinki.fi

Janika Pursiainen
Tapahtumavastaava
janika.pursiainen@helsinki.fi

Mirkku Kekäläinen
Tapahtumavastaava
(Varajäsen)
mirjam.kekalainen@helsinki.fi

Hanna Malmivaara
Tapahtumat
hanna.malmivaara@helsinki.fi

Sanni Tuominen
Tapahtumat, Järjestöyhteistyövastaava
sanni.tuominen@helsinki.fi

Lotta Pullinen
Tapahtumat
(Toimihenkilö)
lotta.pullinen@helsinki.fi

Minja Mäkinen
Yhdenvertaisuusvastaava, Tapahtumat
(Varajäsen)
minja.mäkinen@helsinki.fi

Émilie Mattern
Kansainvälisyysvastaava, Edunvalvonta
emilie.mattern@helsinki.fi

Henna Karppinen
Järjestöyhteys- ja SOOL-vastaava
henna.karppinen@helsinki.fi

Julia Moghadampour
Liikuntavastaava, Edunvalvonta
(Toimihenkilö)
julia.moghadampour@helsinki.fi

Emma Karjalainen
Hyvinvointivastaava
(Toimihenkilö)
emma.karjalainen@helsinki.fi

Mainokset